Телефони

(093) 91-84-238

(096) 42-900-08

Медійна реклама і SMM

Медійна реклама - популярний вид реклами в Інтернеті, яка має вигляд мультимедійних та анімованих банерів. Банери розміщуються на тематичних сайтах, порталах, пошукових системах в результатах пошуку. Цей вид реклами можна порівняти з рекламою в друкованих ЗМІ, але має більше можливостей завдяки гіперпосиланню та використання анімованих зображень.

Медійна реклама звичайно використовується для наступних цілей:

-Популяризація та підвищення впізнавання бренду,
-Формування його позитивного сприйняття;
-Інформування про нові товари, послуги, акції, заходи і т.д.;
-Збільшення кількості цільових відвідувачів і, як наслідок, збільшення продажів.

Вартість реклами від: 300 грнSMM - Social Media Marketing

Це ефективний інструмент, за допомогою якого відвідувачі залучаються на сайт з соціальних мереж, спільнот, щоденників та блогів, форумів. SMM відноситься до інструментів нестандартного просування і, на сьогоднішній день, є найбільш перспективним. Він затребуваний як компаніями малого та середнього бізнесу, так і великими світовими брендами, які його використовують для власного просування і налагодження контакту зі своїми споживачами.

Переваги просування в соціальних мережах та блогах:

- Розкрутка в тематичних блогах, соціальних мережах і реклама в жж, працює на території, яку користувачі відчувають своєї, місцем правдивої, перевіреної інформації "з перших рук". Відповідно цікаві факти, навіть рекламного характеру, передаються друзям і знайомим, результат досягає гемотречніх прогрес робить так званий інформаційний був. Це явище називають вірусним маркетингом, саме так поширюється інформація реклама в контакті.
- Реклама в соціальних мережах та блогах оперативно занаходіть свого читача і глядача. Просування корпоративного блогу включає в себе мету створення і підтримки дискусій, яка буде краще за будь-яке соц. опитування, вловити, зацікавленість потенційних клієнтів у вашій послузі або продукті, направити думку в потрібне русло, оцінити перспективу подальшого розвитку.
- Аудиторія в соціальних мережах завжди доступна і відкрита для нової інформації. Користувачі обєднуються в союзи за інтересами, надаючи всім бажаючим інформацію про себе, тим саме облегшуючи роботу фахівцям з просування, дозволяючи застосовувати такі прийоми як вірусний і прихований маркетинг.
- Просування блогу, розміщення посилань, заміток іншими користувачами, цитування матеріалів іноді працює набагато ефективніше, ніж розміщення посилань на головних сторінках тематітічніх сайтів. Піднімаючи авторитетність сайту в "очах" пошукових роботів.

Професійний підхід до медійної та SMM рекламі дозволяє ефективно вкласти кошти і отримати бажану віддачу. Підібрати якісні майданчики, які відвідує цільова аудиторія, розробка візуального вигляду і тексту - це лише мала частина роботи фахівця, що займається медійної рекламою. Вона може бути дійсно ефективною, якщо врахувати всі необхідні фактори, прийняти відповідні рішення. За допомогою медійної реклами продажу збільшаться вже з перших днів роботи, якщо нею займається професіонал.

Вартість реклами від: 300 грн

SEOPROM


Контактна інформація
(093) 91-84-238 | (096) 42-900-08
Наш офіс у Львові:
вул. Замарстінівська 83А офіс 402
email : studiowebera@gmail.com

МИ В СОЦМЕРЕЖАХ